Apie mus

Moderniausios inžinerinės skaičiavimo ir modeliavimo programinė įranga yra pagrindas kuriant naujus technologinius procesus arba modernizuojant esamus procesus, siekiant pagerinti jų našumą. Perteikę gautus skaičiavimo / modeliavimo rezultatus kuriais remiantis priimami sprendimai produkto gamybai.

Mūsų paslaugos skirtos inžineriniams skaičiavimams ir modeliavimams, padedame sutrumpinti projekto įgyvendinimo laiką ir padaryti projektavimo procesą patogesnį dėl abipusės integracijos ir galimybės keistis duomenimis, ir žiniomis tarp mūsų, ir klientų specialistų bei vadovų. Patikimos modeliavimo priemonės suteikia daugiau pasitikėjimo priimant teisingus sprendimus.

Padidinkite pelningumą ir sutrumpinkite projekto atsipirkimo laiką. Tikslūs termodinaminiai modeliai leidžia suprojektuoti optimalių medžiagų, šilumos ir pagalbinius srautus, pasirinkti šiam procesui tinkamą įrangą, kuri padeda efektyviau panaudoti kapitalo investicijas ir padidinti pelną su minimaliomis papildomomis investicijomis.

Powered with Zyro.com

Rekvizitai

MB Alchemijos laboratorija

įm. k. 305845617

el. p. alchemijos.laboratorija@gmail.com

mob. nr. +370 614 45 625